Зустріч випускників

Зустріч із шкільним минулим – це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція – щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи.

У нашій школі ось уже багато років не порушується традиція збирати усю велику шкільну родину у першу п’ятницю другого зимового місяця. 3 лютого коридори школи прикрасили стінні газети із старими фотографіями, на яких застигли миті шкільного життя різних років: перший і останній дзвоники, участь у художній самодіяльності, відпочинок на природі, туристичні походи та облаштування території школи. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у спортивному залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени – усі знавці своєї справи.

Зустріч випускників 2017

Зустріч випускників 2017

Зустріч випускників 2017

Зустріч випускників 2017

Зустріч випускників 2017

Зустріч випускників 2017

Перед гостями виступали юні артисти школи: Софія Іщик із піснею "Україночка", Анна Стельмащук із вокальним номером "Небо", Софія Міненко із піснею "Мрії збуваються", танцювальний колектив "Ритм" із патріотичнм танцем, співочий дует у складі Іллі Данилюка та Вікторії Іщук з піснею "Однокласники".

Іщик Софія

Стельмащук Анна

Міненко Софія

Данилюк Ілля і Іщук Вікторія

Далі випускники розійшлись по класах і продовжили спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

Кiлькiсть переглядiв: 120

Фотогалерея

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Рожищенський ліцей №2"

вул. Драгоманова, 3,
45101, Волинська область, Луцький район, м. Рожище,
Україна

Cпеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Підтримуємо Українську Армію!

Дата останньої зміни 26 Листопада 2022

Цей сайт безкоштовний!