Кадровий потенціал

У школі працює 43 педагогічні працівники. З них мають категорію:

  • спеціалісти вищої категорії – 29;
  • спеціалісти І категорії – 5;
  • спеціалісти ІІ категорії – 2;
  • спеціалісти – 5;
  • практичний психолог – 1;
  • соціальний педагог – 1.

Присвоєно педагогічне звання:

  • "Учитель-методист" – 5;
  • "Старший вчитель" – 8;
  • "Відмінник освіти України" – 1.

Давайте знайомитися!

Бабич Наталія Павлівна – вчитель англійської мови, "вчитель вищої категорії".

Безверха Ірина Вікторівна - вчитель англійської мови, "спеціаліст".

Богуцька Ніна Кузьмівна – вчитель початкових класів.

Висоцька Аліна Феодосіївна – вчитель трудового навчання, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом обслуговуючої праці, керівник гуртка "Паперопластика".

Галюк Ірина Анатоліївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Грицюк Олена Вадимівна – вчитель хореографії, педагог-організатор, "спеціаліст", керівник гуртка "Сучасні танці".

Грицюк Олена ВадимівнаГрицюк Олена Вадимівна – вчитель хореографії, педагог-організатор, "спеціаліст", керівник гуртка "Сучасні танці"

Драган Леонід Миколайович – вчитель трудового навчаннч, Захисту Вітчизни, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни, завідуючий кабінетами Захисту Вітчизни та майстерні по обробці металу.

Киричик Людмила Анатоліївна – вчитель фізики та астрономії, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом фізики, керівник гуртка "Фізико-технічний".

Киричик Людмила АнатоліївнаКиричик Людмила Анатоліївна – вчитель фізики та астрономії, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом фізики, керівник гуртка "Фізико-технічний"

Козачук Даніна Болеславівна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Котисько Марія ДанилівнаКотисько Марія Данилівна – практичний психолог, вчитель основ здоров’я, "спеціаліст вищої категорії"

Кривицька Галина Федорівна – бібліотекар.

Кучеренко Людмила Афанасіївна – вчитель історії, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист".

Ліснічук Тетяна Миколаївна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", завідуючий кабінетом математики.

Лоборчук Оксана Іванівна – вихователь групи продовженого дня, вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Лясковська Лариса Олександрівна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, завідуючий кабінетом початкового навчання.

Махновець Наталія Петрівна – асистент вчителя в інклюзивному класі, вчитель географії та економіки, "спеціаліст ІІ категорії", керівник гуртка "Юний турист-краєзнавець".

Медвідь Ольга ПетрівнаМедвідь Ольга Петрівна – вчитель світової літератури та російської мови, основ християнської моралі, "спеціаліст вищої категорії"

Мізюк Олександр МиколайовичМізюк Олександр Миколайович - вчитель інформатики, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом інформатики

Новосад Алла Олексіївна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії".

Огородник Валентина Степанівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", керівник гуртка "Живе слово".

Огородник Валентина СтепанівнаОгородник Валентина Степанівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", керівник гуртка "Живе слово"

Оніщук Світлана Аркадіївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Оршулік Катерина Миколаївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії".

Оршулік Катерина МиколаївнаОршулік Катерина Миколаївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії"

Поліщук Лариса Миколаївна – вчитель біології, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", завідуючий кабінетом біології.

Поліщук Роман ВолодимировичПоліщук Роман Володимирович - вчитель інформатики, "спеціаліст"

Романова Людмила Григорівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель".

Романюк Ірина МиколаївнаРоманюк Ірина Миколаївна - вчитель англійської та російської мови, "спеціаліст ІІ категорії"

Романюк Наталія Андріївна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель".

Романюк Ольга ЮріївнаРоманюк Ольга Юріївна - асистент вчителя з інклюзивного навчання

Сахащик Ольга Іванівна – вчитель польської мови, "спеціаліст".

Свиридюк Тетяна Миколаївна – вчитель географії та економіки, "спеціаліст вищої категорії", керівник районного методичного об’єднання вчителів географії, завідуючий кабінетом географії, керівник гуртка "Туристичний".

Семенюк Лілія Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист", керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, завідуючий кабінетом музичного мистецтва, керівник гуртка "Хоровий спів".

Семенюк Лілія МиколаївнаСеменюк Лілія Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист", керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, завідуючий кабінетом музичного мистецтва, керівник гуртка "Хоровий спів"

Середа Вікторія Вікторівна – вчитель фізичної культури, "спеціаліст", керівник гуртка з баскетболу.

Середа Олександр Миколайович – вчитель фізичної культури, "спеціаліст ІІ категорії", завідуючий спортивним залом, керівник гуртка з баскетболу.

Степанюк Тетяна Григорівна – вчитель фізичної культури, "спеціаліст ІІ категорії", керівник гуртка з легкої атлетики.

Стець Інна АндріївнаСтець Інна Андріївна – вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії"

Строчко Тетяна Петрівна – вчитель хімії і природознавства, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом хімії.

Сучко Ірина Михайлівна - вихователь групи продовженого дня.

Татаревська Ірина ВікторівнаТатаревська Ірина Вікторівна – вчитель математики, "спеціаліст вищої категорії"

Ярема Оксана Юріївна – вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури, "спеціаліст вищої категорії", керівник гуртка "Веселкова палітра".

Ярова Лілія Володимирівна – вчитель української мови і літератури, "спеціаліст вищої категорії", завідуючий кабінетом української мови та літератури.

Яручик Світлана Ростиславівна – вчитель історії та правознавства, "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель", керівник районного методичного об’єднання вчителів історії, завідуючий кабінетом історії.

Педагогічний колективШкільний педагогічний колектив

Кiлькiсть переглядiв: 105

Фотогалерея

Загальноосвтіня школа І-ІІІ ст. №2 м. Рожище

вул. Драгоманова, 3,
45101, Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище,
Україна

Дата останньої зміни 10 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!