Підсумки участі учнів школи в учнівських олімпіадах, конкурсах з навчальних дисциплін у 2018-2019 навчальному році

У ІІ етапі учнівських олімпіад, який проводився у два тури, взяли участь 53 учні, серед яких переможцями та призерами стали 36 учнів, що набрали в сумі 112 балів.

Дев’ять учнів є переможцями районної олімпіади:

  • Глинюк Ніна – учениця 11 класу, з фізики та астрономії, російської мови;
  • Шнит Юлія – учениця 11 класу, з історії України, економіки;
  • Гергель Каріна – учениця 9-Б класу, з російської мови;
  • Хвиць Тарас – учень 8-Б класу, з інформатики;
  • Іванов Олександр – учень 10-А класу, з англійської мови;
  • Махновець Дарина – учень 9-А класу, з польської мови.

Вісім з них взяли участь у ІІІ етапі олімпіад:

  • Шнит Юлія стала призером, здобувши IІ місце з історії України (учитель Яручик С.Р.);
  • Глинюк Ніна стала призером, здобувши ІІІ місце з астрономії (учитель Киричик Л.А.);
  • Махновець Дарина стала призером, здобувши IІI місце з польської мови (учитель Сахащик О.І.).

Результати олімпіад свідчать про достатній рівень знань учасників олімпіад. Більшість учнів успішно справились із завданнями, продемонстрували глибоке розуміння законів, теорій, вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, робити узагальнення та висновки. Серед міських шкіл за підсумками балів районних олімпіад школа посіла перше рейтингове місце.

Вчителі-предметники проводили відповідну роботу з підготовки школярів до участі у шкільній, районній та обласній олімпіадах. Аналіз олімпіадних робіт з окремих предметів показує, що є учні, які при відповідній підготовці та систематизації знань, здатні творчо підійти до вирішення проблемних завдань певного напрямку, адже 13 учнів здобули другі місця:

  • Садовський Роман (7-А клас) – з географії;
  • Андрусишин Ангеліна (7-А клас) – з фізики;
  • Махновець Дарина (9-А клас) – з фізики, трудового навчання;
  • Шнит Юлія (11 клас) – з астрономії;
  • Герасим’як Юрій (6-Б клас) – з математики;
  • Глинюк Ніна (11 клас) – з української мови і літератури;
  • Яцюк Ольга (10-А клас) – з екології;
  • Хвиць Тарас (8-Б клас) – з інформатики;
  • Поліщук Максим (10-Б клас) – з інформаційних технологій;
  • Герасим’як Віталій (11 клас) – з трудового навчання;
  • Гергель Каріна (9-Б клас) – з права;
  • Березовська Вікторія (9-Б клас) – з польської мови.

14 учнів вибороли треті місця, а саме:

  • Шнит Юлія (11 клас) – з географії;
  • Садовський Роман (7-А клас) – з фізики;
  • Хвиць Тарас (8-Б) – з фізики;
  • Віннічук Олександр (10-Б клас) – з астрономії;
  • Глинюк Ніна (11 клас) – з математики;
  • Андрусишин Ангеліна (7-А клас) – з української мови і літератури;
  • Шнит Ю. (11 клас) – з екології, права;
  • Махновець Дарина (9-А клас) – з хімії;
  • Шкуренко Ольга – (10-А клас) – з хімії;
  • Печоха Катерина (9-Б клас) – з англійської мови;
  • Петроченко Ірина (11 клас) - з англійської мови;
  • Мацько Анастасія (10-Б клас) – російської мови;
  • Глинюк Олесь (10-Б клас) – з інформаційних технологій.

Підсумки учнівських олімпіад, конкурсів у 2017-2018 н.р.

23 грудня відбулась олімпіада з математики, яка завершила ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р. Дирекція школи вітає переможців та учасників олімпіад та конкурсів і дякує педагогам за сумлінну працю у підготовці школярів.

Ми гордимося нашими переможцями:

  • з польської мови і літератури: Макарусь Владислав, 9-А (І місце), Печко Софія, 9-А (ІІ місце);
  • з інформатики: Шипулін Олександр, 11 клас (І місце);
  • з географії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІІ місце);
  • з російської мови і літератури: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Романюк Катерина, 10 клас (І місце);
  • з української мови та літератури: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце);
  • з історії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІ місце);
  • з екології: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце);
  • з хімії: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Махновець Дарина, 8-А (ІІ місце);
  • з астрономії: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце), Соломанчук Олександра, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з фізики: Ходзінський Віктор, 11 клас (ІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з англійської мови: Букраба Ірина, 11 клас (І місце);
  • з правознавства: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІ місце), Шнит Юлія, 10 клас (І місце);
  • з економіки: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце);
  • з трудового навчання: Букраба Ірина, 11 клас (І місце), Герасим’як Віталій, 10 клас (ІІ місце), Рога Катерина, 9-А (ІІ місце), Глинюк Олесь, 9-Б клас (ІІ місце);
  • з математики: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Хвиць Тарас, 7-Б клас (ІІІ місце);
  • у конкурсі юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІІ місце);
  • у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика: Букраба Ірина, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Андрусишин Ангеліна, 6-А (І місце);
  • у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тарас Шевченка: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Бірон Мирослава, 6-А (ІІІ місце), Герасим’як Юрій, 5-Б (ІІ місце).
Кiлькiсть переглядiв: 123

Фотогалерея

Загальноосвтіня школа І-ІІІ ст. №2 м. Рожище

вул. Драгоманова, 3,
45101, Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище,
Україна

Дата останньої зміни 10 Вересня 2019

Цей сайт безкоштовний!